ÜRÜN TESLİM, İADE, DEĞİŞİM VE İPTAL KOŞULLARI
Satın aldığınız ürünlerle ilgili iade, değişim ve iptal talepleriniz, siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek amacıyla 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili yönetmeliklere uygun olarak belirlenmiş "Ürün İade ve Ürün Değişim Prosedürü" çerçevesinde değerlendirilmektedir.Memnuniyetiniz için bu prosedürün takip edilmesini önemle rica ederiz.Aşağıda prosedürün işleyişi ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

ÜRÜN TESLİM ŞARTLARI
 Satın alma talimatı verilen ürün, banka onayı alındıktan sonra aynı gün içerisinde kargo ya da teslimat programına alınacaktır. Eserleriniz en geç 5(beş) iş günü içerisinde kargolanacaktır.  Teslim anında tüketici tarafından hasarlı ve/veya bozuk olduğu belirtilmeyen ürünlerin, tüketiciye hasarsız ve eksiksiz olarak teslim edildiği kabul edilir. Tüketici tarafından hasarsız ve eksiksiz teslim alındığı kabul edilen üründe sonradan oluşabilecek hasar ve/veya bozulmalardan Eyüboğlu Online değildir.

ÜRÜN İADE ŞARTLARI
Satın alınan ürünlerin teslimatının gerçekleşme tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde söz konusu ürün kullanılmadan, tahrip edilmeden, ambalajında ve ürünün tekrar satılabilirliği bozulmadan eksiksiz şekilde ve varsa tüm aksesuarları ile hasarsız olarak, iade sebebi belirtmeksizin iade edebilir. Tüketici, sistemden iade işlemi ile ilgili bilgilendirmeyi yapmakla yükümlüdür. Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş ürünler iade edilemez.
 İade edilmek istenen ürünler, ürün faturası, kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarı ile birlikte hasarsız ve eksiksiz teslim edilmelidir. Bunlardan birinin eksik olması halinde ürün iadesi talebi kabul edilmez. Ürünün ve varsa orijinal ambalajının açılmış olması durumunda iadesi yapılmayacaktır.
Ürünün iade koşulları ve satış sözleşmesine uygun şekilde faturası ile birlikte tarafımıza ulaştırılması akabinde 3 iş günü içinde ücret iadesi havale/EFT yaptığınız hesabınıza gerçekleştirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, ücret iade işlemi, ürün ve faturanın tarafımıza ulaştırılması akabinde 4 iş günü içinde alışveriş yapılan kredi kartınıza gerçekleştirilecektir. Ancak bu durumda ödemenin tarafınıza iadesi kredi kartının ait olduğu bankanın inisiyatifinde olup, bu konuda firmamızın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Yurtdışı satışlarında iade kabul edilmemektedir.
Kargo ile iade işleminde kargo bedeli tüketiciye ait olup, karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.
Tarafımıza ürün faturası, kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarı ile birlikte hasarsız ve eksiksiz olarak teslim edilmemiş ürünler tüketiciye geri gönderilir. Bu gönderimde kargo bedeli tüketiciye aittir.

ÜRÜN DEĞİŞİKLİĞİ ŞARTLARI
Değişimi talep edilen ürünler, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve ürünün tekrar satılabilirliği bozulmamış olmak kaydıyla, ürün teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde, değişim sebebi belirtilerek değiştirilebilir. Ürün değişikliğinin yapılabilmesi için, ürüne ait faturanın veya firma tarafından o ürün için verilmiş ürün değiştirme kartının ibrazı gereklidir.
Değişimi talep edilen ürünler; ürün kutusu, ambalajı ve varsa standart aksesuarı ile birlikte hasarsız ve eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Bunlardan birinin eksik olması durumunda ürün değişimi yapılamaz.
Yurtdışı satışlarında ürün değişimi yapılmamaktadır.
Kargo ile değişimlerde kargo bedeli tüketiciye ait olup, karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir.
Tarafımıza kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve ürünün tekrar satılabilirliği bozulmamış olarak teslim edilmemiş ürünler, fatura veya değişim kartı ibrazı yapılmamış ürünler tüketiciye geri gönderilir. Bu gönderimde kargo bedeli tüketiciye aittir.

ONLİNE SİPARİŞ İPTAL ŞARTLARI
Ödemesi yapılan ürün siparişiniz henüz kargoya verilmemiş ise, iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için siparişinizin "Kargoya Verildi" bilgisi e-posta ile tarafınıza bildirilmeden önce sipariş iptali ettiğiniz ürün siparişi hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.
Online sipariş iptal işleminiz siparişiniz kargoya verildi ise yapılamamaktadır.
Eğer siparişinizin tamamının değil, siparişinizin içinden bir ya da birkaç ürünün iptalini talep ediyorsanız kalem iptali için yine [email protected] adresine mail atarak talebinizi iletebilirsiniz. Online ürün sipariş iptali tarafımızca en kısa sürede yapılacak ve bedel iadesi ile ilgili işlem süreci mail yoluyla size aktarılacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR